ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
بازاریابی کارهای سه بعدی 
129402  1 سال پیش  10 ماه پیش
0 0

با سلام. من سوالم درباره بازاریابی پروژههای سه بعدیه. میخواستم بدونم چجوری باید در این زمینه بازاریابی کرد . با سپاس

0 0
اول از همه باید حرفه ای باشید و نمونه کار داشته باشید و از طرفی استاندارهای کار رو بدونید بعدش با افرادی که در این زمینه واسطه اند ارتباط بگیرید . مثلا برای طراحی کابینت نمونه هاتونو ببرید به کابینت کارها نشون بدید . برای ساختمان با امثال سنگ کار ها مثلا و ... ارتباط بگیرید . یا شرکت های cnc که برای ایجاد حجم های سه بعدی از مدل سه بعدی استفاده می کنن .احجام تزئینی که با پرینتر سه بعدی ایجاد می شن و شاید صدها کار مرتبط دیگر از طراحی صحنه برای انیمیشن های تبلیغاتی و صنعتی گرفته تا طراحی مدل برای بازی و ... . (1 سال پیش)
0 0
ممنون از راهنماییتون (1 سال پیش)
0 0
مهمترینش متخصص بودن تو زمینه ای هست که داری - تو اینجا باید نمونه کارهای خیلی قوی داشته باشی و بتونی اونها رو پرزنت کنی - (10 ماه پیش)
 برای این سوال پاسخی وجود ندارد.

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .