تنها تخفیف بزرگ سال 1398 بیش از 30% بر روی تمامی محصولات به مدت محدود 
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
ساعات آموزش بازی سازی افزایش یافت 
uncocoder  1 سال پیش  4 هفته پیش
+19 0

سلام دوستان گرامی

همانطور که می دانید فرآیند تدوین آموزشهای بازی سازی با تأخیر زیادی روبرو بود و اهم دلایل تأخیر:

  • نشر غیر مجاز آموزشها و لزوم ساخت قفل نرم افزاری جهت ادامه تدوین
  • استقبال اندک از آموزش بازی سازی و بنابراین افزایش اولویت در مسائلی که به عموم کاربران مربوط می شد
  • مشکلاتی در نسخه های پیشین Unreal Engine و ناپایداری برای ارائه بر بستر های موبایل

 

امیدوارم بابت تأخیر بوجود آمده عذر ما را بپذیرید. اما در شرایط حاضر:

  • ساعات آموزش بازی سازی به بیش از 37 ساعت افزایش یافت.
  • بزودی بخش هایی در خصوص UI نیز تدوین و عرضه خواهد شد.
  • همینطور اضافات و تغییراتی در سورس های بخش های قبلی وجود داشته.
  • سورس های بخش های جدید نیز اضافه گردید.
  • سعی بر این است تا جای ممکن به سئوالات انجمن بازی سازی توسط مدرس پاسخگویی انجام گیرد.

 

با امید بهروزی - آقاجانی

+2 0
سلام استاد.. خیلی عالی مثل همیشه شاد و سلامت باشید. (1 سال پیش)
+1 0
ممنون استاد عزیز. آموزشهایی ک تدوین میکنید واقعا قابل تحسین هستند ، با آموزشهایی که بنده دیده ام ارئه کرده اید احساس میکنم اگه کسی بتونه یک تیم برای خودش جمع بکنه ، درآینده میتونه بسیار قدرتمند پیش بره برای خودشون حرفی برای گفتن داشته باشند . فقط نکته ای که از ابتدای عرضه ی آموزشهای بازی سازی مدنظر بنده بود تا بهتون بگم ( هرچند در بخشهای دیگر مثل اندروید و لمپ و ios و ... هم قابل تعمیم هست )این هس که ما از شما انتظار نداریم که مثلا هربار 20 ساعت 20 ساعت به آموزشها اضاف کنید . چون ما میدونم برای هر یک ساعت تدوین آموزش نیاز به حداقل 10 اعت وقت گذاشتن هست ، اون هم برای کسی که ماهر هست مثل شما ، ماها که حتی از پسش بر هم نخواهیم اومد . چیزی که من به عنوان یک کاربر دوست دارم توی سایت وجود داشته باشه این هست که به مرور به آموزشها چیزهایی اضاف کنید تا فشار کار روی شما نیاد ، مثلا هفته ای یک آموزش به یکی از بخشها اضاف کنید ، ما راضی هستیم به این وضعیت و نیازی نیست که خودتون رو اینقدر اذیت کنید . از نظر بنده اینطوری سایتتون به معنای واقعی کلمه فعال میشه . موفق و موید باشید . (1 سال پیش)
+2 0
نظر اگر زمانی که ذهن متمرکز بر روی رکورد آموزش و تدوین آن است، سعی در رکورد و تدوین شود، هر ساعت حدود 6 تا 8 ساعت زمان خواهد برد. اما زمانیکه به صورت گسسته و مقطعی این کار انجام می شود، هر ساعت بالغ بر 15 ساعت وقت خواهد گرفت و گسستگی باعث پاره شدن رشته آموزشها خواهد شد. (1 سال پیش)
+1 0
این هم بُعدی از قضیه هست . به هر حال شما تجربه ی تدریس بسیار زیادی دارید ، علاوه بر اینکه بیش از 200-300 ساعت آموزش ریکورد کردید ، و خدا میدونه چقدر آموزش ریکورد کردید و دوباره به دلیلایلی اون رو پاک کرده اید . نظر شما برای ما قابل احتجاج هست و به اون احترما میگذاریم . (1 سال پیش)
+2 0
به نام خدا و شکر بخشنده مهربان را. آموزش خیلی زیبا تدوین شده استاداول یه سوال میپرسه (بعضی از سوالا که پرسیده میشه فک میکنی و میگی سخته ولی با چند تا کار ساده استاد حل میشن به نوعی می شه گفت روش فکرکردن رومیشه یاد گرفت )بعد استاد دنبال جواب راه حل ها میره بعد یکی یکی امکانات رو اضافه می کنه برای همین ببنده نمی گه چرا این نود آوردیم امیدوارم آموزش ها تا آخر هین طور مفهوم باشند ممنون استاد (1 سال پیش)
+1 0
سلام . استاد بعد از این 37 ساعت چند ساعت برنامه برای اضافه شدن به این سری آموزش ها دارین ؟ و مورد های بعدی ای ک به آموزش ها اضافه میشه ممکنه شامل چ موضوعاتی باشه ؟ (1 سال پیش)
+2 0
نظر بله، افزایش خواهد یافت. مشکلاتی در UI فعلی Unreal Engine وجود دارد که در نسخه فعلی برطرف شده. تنها بخش UI که آنهم خیلی طولانی نیست باقی مانده. اما سعی بر این است که طریق Port کردن برای Mobile را هم در آموزش قرار دهیم. (1 سال پیش)
+1 0
سلام. آموزش بازی سازی خیلی جالبه. آیا این آموزش ها افزایش پیدا میکنه؟ (4 هفته پیش)
+2 0
نظر غیر از بخش بسیار کوچکی در خصوص GUI که به همین پکیج اضافه خواهد شد، به دلیل استقبال کمی که صورت گرفت، پکیج دیگری از آموزش بازی سازی عرضه نمی شود. (4 هفته پیش)
0 0
بهتر هم همين هست. يا با قدرت باقي بمونه و يا رسما دربش بسته بشه. (4 هفته پیش)
 برای این سوال 2 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
libcode  11 ماه پیش
0 0

 

استاد شیوه ی آموزش ها به چه شکل است؟(منظورم اینه که آیا بهمون آموزش میدید که مانند برنامه نویسی که بهمون لایبرری آموزش می دادید اینجا هم به نوعی ساخت پکیج اختصاصی خودمون رو آموزش می دهید (برای خودمان پکیج تولید کنیم و در اکثر جاها به کار ببریم) یا از پکیج های آماده استفاده می کنید) چون به عقیده ی من بهتره که ما پکیج اختصاصی خود را داشته باشیم.

+2 0
موضوع بازی سازی این چنین نیست و عموماً غیر از موتور بازی همه چیز برای یک بازی مجدد برنامه نویسی می شود مگر اینکه اپیزودهای بعدی بازی باشد که از کدهای پیشین استفاده می کند. (11 ماه پیش)
پاسخ به سوال 
Soroush  6 ماه پیش
0 0

سلام جناب آقاجانی- می خواستم این آموزش را تهیه کنم. دیدم در سرفصل ها 3dmax هم هست. این اموزش برای نسخه لینوکس محدودیتی دارد؟ (نسخه UE4 و blender در سیستم عاملم  نصب کردم)

+1 0
آموزش در محیط ویندوز هست و طبیعتاً ابزارهاتون در لینوکس محدودتر خواهد شد. (6 ماه پیش)

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .