سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 
تخفیف بزرگ بر روی پکیج ها و وبینارها به مدت محدود
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
ساعات آموزش بازی سازی افزایش یافت 
uncocoder  4 ماه پیش  1 ماه پیش
+15 0

سلام دوستان گرامی

همانطور که می دانید فرآیند تدوین آموزشهای بازی سازی با تأخیر زیادی روبرو بود و اهم دلایل تأخیر:

  • نشر غیر مجاز آموزشها و لزوم ساخت قفل نرم افزاری جهت ادامه تدوین
  • استقبال اندک از آموزش بازی سازی و بنابراین افزایش اولویت در مسائلی که به عموم کاربران مربوط می شد
  • مشکلاتی در نسخه های پیشین Unreal Engine و ناپایداری برای ارائه بر بستر های موبایل

 

امیدوارم بابت تأخیر بوجود آمده عذر ما را بپذیرید. اما در شرایط حاضر:

  • ساعات آموزش بازی سازی به بیش از 37 ساعت افزایش یافت.
  • بزودی بخش هایی در خصوص UI نیز تدوین و عرضه خواهد شد.
  • همینطور اضافات و تغییراتی در سورس های بخش های قبلی وجود داشته.
  • سورس های بخش های جدید نیز اضافه گردید.
  • سعی بر این است تا جای ممکن به سئوالات انجمن بازی سازی توسط مدرس پاسخگویی انجام گیرد.

 

با امید بهروزی - آقاجانی

+2 0
سلام استاد.. خیلی عالی مثل همیشه شاد و سلامت باشید. (4 ماه پیش)
+1 0
ممنون استاد عزیز. آموزشهایی ک تدوین میکنید واقعا قابل تحسین هستند ، با آموزشهایی که بنده دیده ام ارئه کرده اید احساس میکنم اگه کسی بتونه یک تیم برای خودش جمع بکنه ، درآینده میتونه بسیار قدرتمند پیش بره برای خودشون حرفی برای گفتن داشته باشند . فقط نکته ای که از ابتدای عرضه ی آموزشهای بازی سازی مدنظر بنده بود تا بهتون بگم ( هرچند در بخشهای دیگر مثل اندروید و لمپ و ios و ... هم قابل تعمیم هست )این هس که ما از شما انتظار نداریم که مثلا هربار 20 ساعت 20 ساعت به آموزشها اضاف کنید . چون ما میدونم برای هر یک ساعت تدوین آموزش نیاز به حداقل 10 اعت وقت گذاشتن هست ، اون هم برای کسی که ماهر هست مثل شما ، ماها که حتی از پسش بر هم نخواهیم اومد . چیزی که من به عنوان یک کاربر دوست دارم توی سایت وجود داشته باشه این هست که به مرور به آموزشها چیزهایی اضاف کنید تا فشار کار روی شما نیاد ، مثلا هفته ای یک آموزش به یکی از بخشها اضاف کنید ، ما راضی هستیم به این وضعیت و نیازی نیست که خودتون رو اینقدر اذیت کنید . از نظر بنده اینطوری سایتتون به معنای واقعی کلمه فعال میشه . موفق و موید باشید . (4 ماه پیش)
+2 0
نظر اگر زمانی که ذهن متمرکز بر روی رکورد آموزش و تدوین آن است، سعی در رکورد و تدوین شود، هر ساعت حدود 6 تا 8 ساعت زمان خواهد برد. اما زمانیکه به صورت گسسته و مقطعی این کار انجام می شود، هر ساعت بالغ بر 15 ساعت وقت خواهد گرفت و گسستگی باعث پاره شدن رشته آموزشها خواهد شد. (4 ماه پیش)
+1 0
این هم بُعدی از قضیه هست . به هر حال شما تجربه ی تدریس بسیار زیادی دارید ، علاوه بر اینکه بیش از 200-300 ساعت آموزش ریکورد کردید ، و خدا میدونه چقدر آموزش ریکورد کردید و دوباره به دلیلایلی اون رو پاک کرده اید . نظر شما برای ما قابل احتجاج هست و به اون احترما میگذاریم . (4 ماه پیش)
+2 0
به نام خدا و شکر بخشنده مهربان را. آموزش خیلی زیبا تدوین شده استاداول یه سوال میپرسه (بعضی از سوالا که پرسیده میشه فک میکنی و میگی سخته ولی با چند تا کار ساده استاد حل میشن به نوعی می شه گفت روش فکرکردن رومیشه یاد گرفت )بعد استاد دنبال جواب راه حل ها میره بعد یکی یکی امکانات رو اضافه می کنه برای همین ببنده نمی گه چرا این نود آوردیم امیدوارم آموزش ها تا آخر هین طور مفهوم باشند ممنون استاد (4 ماه پیش)
+1 0
سلام . استاد بعد از این 37 ساعت چند ساعت برنامه برای اضافه شدن به این سری آموزش ها دارین ؟ و مورد های بعدی ای ک به آموزش ها اضافه میشه ممکنه شامل چ موضوعاتی باشه ؟ (1 ماه پیش)
+2 0
نظر بله، افزایش خواهد یافت. مشکلاتی در UI فعلی Unreal Engine وجود دارد که در نسخه فعلی برطرف شده. تنها بخش UI که آنهم خیلی طولانی نیست باقی مانده. اما سعی بر این است که طریق Port کردن برای Mobile را هم در آموزش قرار دهیم. (1 ماه پیش)
 برای این سوال پاسخی وجود ندارد.

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .