بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

یک سوال از مدیر محترم سایت

Mohammad Vp  5 سال پیش  3 سال پیش
+12 0

سلام

طبق گفته ی اخر استاد غیاثوند قرار بود ادامه ی اموزش ها (ادامه متریال ها) حداکثر تا پایان تابستان منتشر بشه و در اختیار ما قرار بگیره (گذشته از تاخیر قبلی)

اما الان علاوه بر اینکه 7 یا 8 ماه از انتشار اخرین فصل میگذره و این خودش به نحوی خیلی ناامید کنندست , سوالات انجمن هم بی پاسخ مانده و استاد هم اصلا در دسترس نیستند:)

بنده نه قصد توهین به این سایت رو دارم و نه قصد دیگه ایی چرا که از کاربران قدیمی این سایت هستم و احترام خیلی زیادی برای تمامی اساتید این سایت قائل هستم و فقط دارم سوال میپرسم که چرا اینطوری شده!؟

دوستان عزیز لطف کنید هیچ کامنت یا نظری در پایان این تاپیک قرار ندهید وهیچ توهینی به سایت و اساتید محترمش نکنید  و کلا سکوت اختیار کنید چرا که نمیخوام بحث و مجادله ایی بوجود بیاد, فقط از استاد اقاجانی عزیز تقاضا دارم که جوابی به این تاپیک بدهند که من و سایر دوستانی که ماه ها منتظر بودند رو قانع کنه! ... تشکر

 برای این سوال 3 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
uncocoder  5 سال پیش
+12 0

سلام، ممنون از مطرح کردن این گلایه به طرز صحیح.

متأسفانه آقای غیاثوند به دلایلی خلف وعده کرده و انجمن و آموزشها را رها کردند. با تماسی که من با ایشان داشتم حتی حاضر به گذاشتن وقت 15 دقیقه ای در روز و پاسخگویی به سئوالات سایت نشدند؛ از آن زمان تاکنون فروش این پکیج داخل سایت غیرفعال شده است. هر چند که ساعت آموزشها از حد نساب پکیج بیشتر شده اما به تعهدات شفاهی که در متن ویدئو ها مطرح شده، عمل نشده است. چنانچه این توقف همکاری زودتر به ما اطلاع داده می شد، از ماههای گذشته به فکر جبران کردن این تأخیر و خلل می شدیم.

برای ما رضایت کاربران سایت بسیار مهم است و عمل کردن به وعده هایی که داده شده لذا این اتفاق می تواند لطمه ای به اعتماد کاربران ایجاد کند. به همین جهت چندین گزینه برای جلب این رضایت پیش رو داریم که البته هر کدام مشکلات خودشان را دارند، زمانبر هستند و ما را متحمل هزینه مجدد و گزاف می کنند به طوریکه فروش این آموزشها ضرر مطلق برای سایت به بار می آورد. منطقی ترین این گزینه ها، تکمیل کردن سرفصل آموزش توسط مدرس دیگری خواهد بود و از آنجاییکه مدرس واجد شرایط ( از نظر دانش و انتقال دانش ) به سختی قابل دستیابی است ممکن است بخش های باقی مانده توسط خود من تدوین گردد و در ادامه همین پکیج قرار گیرد.

سعی بر این داریم که با ارائه چند خدمت افزوده که در برنامه ریزی و تعهدات مطرح نبوده، تأخیر بوجود آمده را نیز جبران کنیم.

+9 0
سلام استاد آقاجانی عزیز , اول اینکه واقعا از شنیدن این خبر متاثر شدم و یه جورایی به قول معروف حالمون گرفته شد ! نه برای اینکه شما ادامه ی این پکیج رو تدریس میکنین بلکه برای اینکه استادی همچون مهندس غیاثوند عزیز از این سایت رفتند ... درهر حال ممنونم از پاسختون (5 سال پیش)
+5 0
صمیمانه از زحمات استاد غیاثوند عزیز تشکر می کنیم و امید به ادامه فعالیت ایشان برای ادامه تدوین اموزشهای بی نظیر هستیم . (5 سال پیش)
0 0
با سلام خدمت مهندس آقاجانی من بخش آخر وعده ی یک سال پیش شما رو به همراه بخش کوتاهی از فرمایشات آقای غیاثوند رو کپی می کنم و یک مطلبی رو عرض می کنم.. شما همینجا فرمودین:"ممکن است بخش های باقی مانده توسط خود من تدوین گردد و در ادامه همین پکیج قرار گیرد. سعی بر این داریم که با ارائه چند خدمت افزوده که در برنامه ریزی و تعهدات مطرح نبوده، تأخیر بوجود آمده را نیز جبران کنیم." و مهندس غیاثوند هم فرموده بودن: "مواردی که باقی مانده * حدودا 2 الی 3 ساعت آشنای با مپ ها هست * 2 الی 3 ساعت تمرین متریال سازی * حدود 3 ساعت تنظیمات رندر و تمام اما از اینجا به بعد چندین ساعت رو پروژه کار می کنیم که هم مدل سازی داره ، هم نورپردازی هم متریال سازی و ... و بعد خروجی ها رو در فوتوشاپ ، پست پروداکشن می کنیم در واقع این پروژه اضافه بر سازمان در پکیج قرار می گیرند." از فرموده ی شما تقریبا یک سال گذشته "برای ما رضایت کاربران سایت بسیار مهم است و عمل کردن به وعده هایی که داده شده لذا این اتفاق می تواند لطمه ای به اعتماد کاربران ایجاد کند." اما آیا واقعا شما هم در مدت این یک سال این چند ساعت رو نمیتونستین برای "اعتماد کاربران" وقت بذارین؟ خدمت افزوده به کنار، همین چند سطر بالا و امیدهایی که به کاربران داده شد و ناامیدی بعد از انجام ندادن قول هایی که داده شد و ... عامل نارضایتی بیشتر شد. ای کاش اگر برنامه ای برای انجام کاری نداریم، حداقل اولا از دیگران خرده نگیریم، ثانیا به سایر کاربران امید واهی ندیم. تو بخشی از فرمایشاتتون نوشته بودین:"به همین جهت چندین گزینه برای جلب این رضایت پیش رو داریم که البته هر کدام مشکلات خودشان را دارند، زمانبر هستند و ما را متحمل هزینه مجدد و گزاف می کنند به طوریکه فروش این آموزشها ضرر مطلق برای سایت به بار می آورد." ای کاش به این نکته هم توجه می کردید که مطمئنا این کاربران پکیج شما هستند که با ناقص موندن پکیج بسیار زیان خواهند دید. دقیقا مثل یک خانه که مثلا پی و ستون هاش و ... از بهترین جنس استفاده شده ولی دیوارهای داخل سیمان مونده. ای کاش حتی یک استاد با نصف دانش آقای غیاثوند میومد و این بخش های پایانی رو آموزش می داد تا کاربرانی که به سرفصل های ویدئوی دمو و نوشته های داخل انجمن "اعتماد کردن" متضرر نمی شدن. و ای کاش وعده هایی که به کاربران با این صراحت می دادیم برامون کمی ارزشمندتر بود. (3 سال پیش)
+1 0
نظر دوست گرامی، اگر مشکل با چند ساعت حل میشد حق با شما بود، اما وقتی مدرس واجد شرایطی حاضر به ادامه مسیر نیست و برای شخص من هم تا رسیدن به تسلطی که بتوانم ادامه آموزش را عرضه کنم، بیش از 1 ماه کامل به طول می انجامد پس بحث چند ساعت نیست. سعی ما این بوده که ادامه آموزش را در محیط رندرینگ UE4 عرضه کنیم که آنهم به دلیل مشکلاتی که در این مسیر پیدا شد به تأخیر افتاده است. در خصوص زیان دیدن کاربر اصلاً موافق صحبت های شما نیستم چون این کیفیت آموزش و محتوایی که به دست آورده اید را با قیمت چند برابر این هم نمی توانستید از جایی کسب کنید. البته جملات قبلی به معنی شانه خالی کردن و توجیه عرضه نشدن نیست بلکه شرایط و مشکلاتی که در این مسیر ایجاد شده ما را در تکمیل این بخش معطل کرده است. (3 سال پیش)
پاسخ به سوال 
محمود زارع  4 سال پیش
+2 0

درود

فارغ از هر اتفاقی که برای باعث جدائی استاد از سایت شده ، بنده به نوبه خودم می گم تا عمر دارم خودم رو مدیون استاد غیاثوند می دونم.

برای دوستانی هم که مثل بنده مدل سازی رو پیش استاد غیاثوند یاد گرفتن و دغدغه رندر رو دارند میگم که از همین امروز موتور رندر پرقدرت و پیچیده ویری رو کنار بگذارید و موتور رندر بسیار بسیار عالی و ساده کرونا رو شروع کنید .

 
 
0 0
چرا کرونا؟ ویری بیشتر آموزش براش وجود داره (4 سال پیش)
+2 0
به نظرم لازم نیست وی روی رو کنار بگذارید . بلکه باید از هر چیز سرجاش استفاده کرد . (4 سال پیش)
پاسخ به سوال 
mmz2010  4 سال پیش
+1 0

یه آموزش جالب با کرونا برای عزیزان می زارم .

آموزش ساخت تصاویر پاناروما به راحتی با موتور کرونا ، که خیلی به درد کار معماری می خوره خصوصا برای جذب مشتری .

Panorama Exporter and Corona spherical camera

+2 0
لطفاً هر مطلب را در جای مناسبش قرار دهید. این مطلب برای این تاپیک نامناسب است. (4 سال پیش)

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .