پیش فروش آموزش توسعه uncox Notify با Framework اختصاصی ( با کاتلین برای اندروید ) اطلاعات بیشتر
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
یک سوال از مدیر محترم سایت 
Mohammad Vp  1 سال پیش  1 سال پیش
+12 0

سلام

طبق گفته ی اخر استاد غیاثوند قرار بود ادامه ی اموزش ها (ادامه متریال ها) حداکثر تا پایان تابستان منتشر بشه و در اختیار ما قرار بگیره (گذشته از تاخیر قبلی)

اما الان علاوه بر اینکه 7 یا 8 ماه از انتشار اخرین فصل میگذره و این خودش به نحوی خیلی ناامید کنندست , سوالات انجمن هم بی پاسخ مانده و استاد هم اصلا در دسترس نیستند:)

بنده نه قصد توهین به این سایت رو دارم و نه قصد دیگه ایی چرا که از کاربران قدیمی این سایت هستم و احترام خیلی زیادی برای تمامی اساتید این سایت قائل هستم و فقط دارم سوال میپرسم که چرا اینطوری شده!؟

دوستان عزیز لطف کنید هیچ کامنت یا نظری در پایان این تاپیک قرار ندهید وهیچ توهینی به سایت و اساتید محترمش نکنید  و کلا سکوت اختیار کنید چرا که نمیخوام بحث و مجادله ایی بوجود بیاد, فقط از استاد اقاجانی عزیز تقاضا دارم که جوابی به این تاپیک بدهند که من و سایر دوستانی که ماه ها منتظر بودند رو قانع کنه! ... تشکر

 برای این سوال 3 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
uncocoder  1 سال پیش
+11 0

سلام، ممنون از مطرح کردن این گلایه به طرز صحیح.

متأسفانه آقای غیاثوند به دلایلی خلف وعده کرده و انجمن و آموزشها را رها کردند. با تماسی که من با ایشان داشتم حتی حاضر به گذاشتن وقت 15 دقیقه ای در روز و پاسخگویی به سئوالات سایت نشدند؛ از آن زمان تاکنون فروش این پکیج داخل سایت غیرفعال شده است. هر چند که ساعت آموزشها از حد نساب پکیج بیشتر شده اما به تعهدات شفاهی که در متن ویدئو ها مطرح شده، عمل نشده است. چنانچه این توقف همکاری زودتر به ما اطلاع داده می شد، از ماههای گذشته به فکر جبران کردن این تأخیر و خلل می شدیم.

برای ما رضایت کاربران سایت بسیار مهم است و عمل کردن به وعده هایی که داده شده لذا این اتفاق می تواند لطمه ای به اعتماد کاربران ایجاد کند. به همین جهت چندین گزینه برای جلب این رضایت پیش رو داریم که البته هر کدام مشکلات خودشان را دارند، زمانبر هستند و ما را متحمل هزینه مجدد و گزاف می کنند به طوریکه فروش این آموزشها ضرر مطلق برای سایت به بار می آورد. منطقی ترین این گزینه ها، تکمیل کردن سرفصل آموزش توسط مدرس دیگری خواهد بود و از آنجاییکه مدرس واجد شرایط ( از نظر دانش و انتقال دانش ) به سختی قابل دستیابی است ممکن است بخش های باقی مانده توسط خود من تدوین گردد و در ادامه همین پکیج قرار گیرد.

سعی بر این داریم که با ارائه چند خدمت افزوده که در برنامه ریزی و تعهدات مطرح نبوده، تأخیر بوجود آمده را نیز جبران کنیم.

+9 0
سلام استاد آقاجانی عزیز , اول اینکه واقعا از شنیدن این خبر متاثر شدم و یه جورایی به قول معروف حالمون گرفته شد ! نه برای اینکه شما ادامه ی این پکیج رو تدریس میکنین بلکه برای اینکه استادی همچون مهندس غیاثوند عزیز از این سایت رفتند ... درهر حال ممنونم از پاسختون (1 سال پیش)
+5 0
صمیمانه از زحمات استاد غیاثوند عزیز تشکر می کنیم و امید به ادامه فعالیت ایشان برای ادامه تدوین اموزشهای بی نظیر هستیم . (1 سال پیش)
پاسخ به سوال 
محمود زارع  1 سال پیش
+2 0

درود

فارغ از هر اتفاقی که برای باعث جدائی استاد از سایت شده ، بنده به نوبه خودم می گم تا عمر دارم خودم رو مدیون استاد غیاثوند می دونم.

برای دوستانی هم که مثل بنده مدل سازی رو پیش استاد غیاثوند یاد گرفتن و دغدغه رندر رو دارند میگم که از همین امروز موتور رندر پرقدرت و پیچیده ویری رو کنار بگذارید و موتور رندر بسیار بسیار عالی و ساده کرونا رو شروع کنید .

 
 
0 0
چرا کرونا؟ ویری بیشتر آموزش براش وجود داره (1 سال پیش)
+2 0
به نظرم لازم نیست وی روی رو کنار بگذارید . بلکه باید از هر چیز سرجاش استفاده کرد . (1 سال پیش)
پاسخ به سوال 
mmz2010  1 سال پیش
+1 0

یه آموزش جالب با کرونا برای عزیزان می زارم .

آموزش ساخت تصاویر پاناروما به راحتی با موتور کرونا ، که خیلی به درد کار معماری می خوره خصوصا برای جذب مشتری .

Panorama Exporter and Corona spherical camera

+2 0
لطفاً هر مطلب را در جای مناسبش قرار دهید. این مطلب برای این تاپیک نامناسب است. (1 سال پیش)

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .