افزایش قیمت آموزشها به بیش از 2 برابرقیمت فعلی         بزودی 
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

یک مشکل جدی در هنگام استفاده از اسکریپت

Amin  1 ماه پیش  1 ماه پیش
0 0

با سلام خدمت دوستان و استاد عزیزم بهنام آقا جانی ...

من هنگام استفاده از اسکریپتی که از سایت گیت هاب به گفته استاد دانلود کردم ، مشکلی پیش می آید هنگام Clean Model  ... لطفا راهنمایی کنید استاد...

+1 0
سلام دوست عزیز ، نسخه ی برنامه چی هست؟ بنده هم با نسخه ی متفاوتی نسبت به نسخه ی استاد تست کردم و متوجه شدم که دارای مشکلی بود که البته برای بنده xray نمیشد و این مسایل که البته لازم ندونستم توی انجمن ذکر کنم. (1 ماه پیش)
 برای این سوال 3 پاسخ وجود دارد. مشاهده پاسخ صحیح
پاسخ به سوال 
Amin  1 ماه پیش
0 0

سلام دوست عزیز ، این همون اسکریپت هست که از گیت هاب به گفته استاد برداشتم جهت راحت سازی کار با تردی مکس هست که گاها ارور میده گفتم شاید جلوتر مشکل جدی در استفاده از این ابزار به وجود بیاد و باعث اختال در ادامه روند آموزش بشود ... نمی دونم گاهی که این ارور پیش میاد خارج میشم و دوباره اسکریپت رو توی نرم افزار 3دی مکس وارد میکنم درست میشه ..

+1 0
ان شاءالله که مشکلی پیش نمیاد براتون ، ضمن اینکه اگه عینا بنویسید که درچه زمانی و درچه حالتی این اتفاق رخ میده ، بعنوان یک گزارش درمیاد و اونوقت استاد میتونه درصورت نیاز ، دیباگش بکنه و موضوع رو حل کنه. (1 ماه پیش)
پاسخ به سوال 
Amin  1 ماه پیش
+1 0

 پاسخ صحیح

هر وقت این مشکل پیش میاد در صفحه مورد نظر Ctrl + e  رو میزنیم صفحه رو ریلود میشه و کد هایی که اجرا نشده یا مشکل داره دوباره و به صورت مجدد اجرا میشه و مشکل درست میشه ...

پاسخ به سوال 
Amin  1 ماه پیش
+1 0

و تشکر میکنم از استاد عزیزم که منو راهنمایی کردن در این مشکل بهنام آقا جانی 


پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .