پیش فروش آموزش توسعه بازی به سبک Battle Royale با Unreal Engine 4 اطلاعات بیشتر
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
پیاده سازی دیتابیس بخش محصولات فروشگاه  
majid  2 هفته پیش  5 روز پیش
+1 0

سلام دوستان من میخوام که دیتابیس بخش محصولات یک فروشگاه اینترنی رو پیاده سازی کنم این فروشگاه در حد دیجیکالاست و تعداد و تنوع کالای زیادی رو داره اما هر کالا ویژگی خاصی رو داره  و نمی دونم چطور باید جداول رو طراحی کنم لطفا راهنمایی کنید

 برای این سوال 2 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
libcode  2 هفته پیش
0 0

با سلام، پروژه ای که مد نظر دارید بسیار بزرگ است و حوصله و وقت زیادی میخواهد. پس به نیروی زیادی برای برنامه نویسی و مدیریت و همچنین پشتیبانی نیاز است و هر چقدر کیفیت بالاتر باشد قطعاً رضایت مشتریان بیشتر است. علاوه بر اینها همه چیز به شما بستگی دارد یعنی میزان بزرگی پروژه به شما بستگی دارد. تاچه حد ادامه میدهید به شما بستگی دارد. بد نیست بدانید پروژه های بسیاری در این زمینه با شکست مواجه شده اند. هرچند پروژه شکست خورده باشد اما اگر با اصول و در واقع modular پیش بروید و کد هایتان را جوری بنویسید که قابل استفاده باشد (برای دیگر پروژه ها) حتی framework را هم میتوانید با آن ارتقا دهید، و در پروژه های دیگر کد تکراری ننویسید.

شما اگر طبق آموزش ها پیش بروید می توانید هر سایتی را به صورت خام بسازید.

در مورد دیتابیس حرف برای گفتن زیاد است اما بهتر است قبل از شروع آموزش ها را به اتمام برسانید و عجله نکنید.

دیتابیس بیشترش در آموزش ها گفته شده و تنها موردی که برای فروشگاه هایی که زیاد بزرگ هستند میمونه اینه که یک جدول برای دسته بندی نیاز هست و همچنین اضافه کردن یک ستون برای محصولات که مشخص کند که از کدام دسته بندی است. امیدوارم که این توضیحات برایتان مفید واقع شده باشد.

0 0
سلام دوست عزیز : https://clicksite.org/tutorial/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D9%88%D8%A8_%D8%A8%D8%A7_PHP_MVC_(_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA_%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C_%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7)/68 به این لینک سر بزنید تمام آن چیزی که شما میخواهین اینجا وجود دارد (5 روز پیش)
پاسخ به سوال 
Borhani  5 روز پیش
0 0

لینک بالا درست دیده نشد اینجا تصحیح کردم

 لینک


پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .