بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

مشخصات محصول

مهدی  7 ماه پیش  7 ماه پیش
+1 0

با سلام به همه دوستان من  فصل9 تموم کردم من یک مشکلی بر خوردم مشکل من اینه که من محصولاتم ثبت میکنم و به کاربر نمایش میدم حالا کاربر میاد روی محصول مورد نظر کلیک میکنه و میخواد اطلاعات محصول مورد نظر را در صفحه بعد ببینه حالا من چطور میتونم اطلاعات هر دسته محصول رو به همون دسته اختصاص بدم (یعنی مدیر سایت میاد چند محصول رو اضافه میکنه مانند موس - کیبورد - فلش - و ... و من میخوام وقتی محصول مثل موس اضافه میشه فقط مشخصات موس رو نمایش بده نه دیکر محصولات ) ممنون میشم راهنماییم کنید

 برای این سوال 3 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
libcode  7 ماه پیش
0 0

دوست عزیز سلام ، جواب سوال شما بسیار ساده است و کافیست که یک themeplate دلخواه طراحی کنید و همون طور که اطلاعات صفحه ی اول را پر کردید با کلیک روی یک محصل کاربر به صفحه ی مربوطه که دارای عکس با کیفیت تر و توضیحات کامل قابلیت امتیاز دادن و... را دارد . می رود و اطلاعات هر محصول را به طور کامل می بیند و می تواند نظر هم درج کند.

و این اطلاعات از طریق دیتابیس خوانده می شود و داخل آرایه ای از طریق view به صفحه ی مورد نظر فرستاده میشود. قابلیت اضافه به سبد خرید هم هچنان باید وجود داشته باشد و هر امکان دیگری که مد نظرتان است . اگر جایی به مشکل برخوردید در همین جا مطرح کنید من پاسخ گو هستم.

0 0
با سلام دوباره اطلاعات محصول بر اساس product_id در دیتا بیس هست باید نمایش میدهیم در صفحه بعد ؟ (7 ماه پیش)
پاسخ به سوال 
مهدی  7 ماه پیش
0 0

با سلام ببخشید اول من موقعی که روی  محصول کلیک میکنم باید بر اساس همان محصول مورد نظر به صفحه دیگه بره که شامل توضیحات هستش اما من موقعی که روی محصول کلیک میکنم  خودم به یک صفحه منتقل میکنم مثل این صفحه ولی اشتباه هستش چون هر محصول باید به صفحه مورد نظرش هدایت بشه حالا موقعی روی محصول کلیک میشه تمام اطلاعات داخل دیتابیس بهم نشون میده مثل تصویر دوم حالا با این تفاسیر من اول میخوام روی محصول مورد نظر کلیک شد فقط اطلاعات مربوط همون تصویر بهم نشون بده نه همه محصولات

 

پاسخ به سوال 
libcode  7 ماه پیش
0 0

باید موقعی که کاربر روی دکمه کلیک میکنه product_id به controller مورد نظر فرستاده بشه به سمت controller و model با استفاده از آن یک query از نوع first بگیره و تحویل controller بده و controller آن اطلاعات را به صفحه ی مورد نظر بفرستد (با استفاده از view) و بدون نیاز به foreach اطلاعات را به کاربر نمایش دهد مانند استفاده از product_id برای نمایش تصویر بزرگتر و اطلاعات کامل محصول. امیدوارم کمکتون کرده باشم.

0 0
با سلام خوب من همه همین کارو کردم ولی تمام اطلاعات تیبیل رو نمایش میده میشه بیشتر توضیح بدید؟ (7 ماه پیش)
0 0
نمیدونستم اینقدر دردسر داره چند روزه وقتم گرفته (7 ماه پیش)

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .