ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]
هدایت URL ساب دامین به index.php (حل شد) 
Pouya Asgharnejad Tehran  2 سال پیش  2 ماه پیش
+2 0

سلام؛ چجوری میشه که به وسیله htaccess، آدرسی را که به ساب دامین اشاره میکند را به سیستم روتینگ خودمان (index.php) ریدایرکت کنیم؟ من هر روشی رو امتحان کردم مشکل ساز بود و سیستم اصلی framework را خراب میکرد.

و اینکه آیا نوشتن فلگ [R=301] در انتهای ریدایرکت های همیشگی و ساختاری (مثل ریدایرکتی که استاد برای انتقال URL ها به index.php انجام دادند) مفید هست؟

+2 0
سلام ، لینک ، لینک ، لینک (2 سال پیش)
0 0
هیچ راهی وجود نداره که فقط یک .htaccess وجود داشته باشه و به ازای هر ساب دومین نیازی به ایجاد اون نباشه؟ (2 سال پیش)
0 0
من اصلا نمیتونم url ساب دومین رو به .htaccess واقع در روت سایت منتقل کنم (2 سال پیش)
0 0
تک تک کد های داخل لینک های بالا رو تطبیق دادم و امتحان کردم. ولی همش خطا میده. واقعا نمیدونم با توجه به framework اختصاصی خودمون باید چه دستوری بنویسم. ممنون میشم راهنمایی کنید. (2 سال پیش)
+1 0
شما یک بار تنظیمات رو بدون نصب فریمورک پیاده کنید بعد که مشکل حل شد فریمورک رو اضافه کنید . (2 سال پیش)
0 0
واقعا منظور شما رو متوجه نمیشم. من کد رو در پایین درج کردم. لطفا بفرمایید که من چه تغییراتی باید اعمال کنم. (2 سال پیش)
0 0
این روش برای پیاده سازی کاملا وابسته به دیگر تنظیمات فریمورک ماست و اصلا نمیشه جدا از هم پیادشون کرد. بعد از ۳ روز هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم. لطفا راهنمایی بفرمایید. (2 سال پیش)
0 0
این روش برای پیاده سازی کاملا وابسته به دیگر تنظیمات فریمورک ماست و اصلا نمیشه جدا از هم پیادشون کرد. بعد از ۳ روز هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم. لطفا راهنمایی بفرمایید. (2 سال پیش)
+1 0
شما باید در پوشه Sub Domain یک فایل Htaccess ایجاد کنید و بگید که Url رو منتقل کنه به صفحه مورد نظر این موضوع ربطی به فریمورک نداره . شاید من منظور شما رو متوجه نشدم . (2 سال پیش)
0 0
خب پس وجود فایل htaccess در همه ساب دومین ها اجباری هست و باید به تعداد ساب دومین ها، فایل htaccess داشته باشیم و نمیشه که از یک htaccess واحد استفاده کنیم؟ خب حالا با این وجود چجوری بگیم که url از ساب دومین بره به index.php در روت دامنه اصلی؟ (چون ما یک index.php داریم که router ما هست و استاد هم در فریمورک اونرو ساختن). در واقع مشکل اصلی من اینه که در RewriteRule نمیدونم آدرس index.php رو چجوری بنویسم که به روت دامنه اصلی اشاره بکنه. لطفا راهنمایی کنید. (2 سال پیش)
+1 0
شما میگید که به آدرس سایت اصلی سایت بره مثلا site.com (2 سال پیش)
0 0
اگه آدرس سایت رو بزنم برا RewriteRule اون موقع آدرس سایت عوض میشه و نمیتونم بفهمم که از subdomain اومده یا نه و نمیتونم Routing مناسبی انجام بدم. مشکل منم دقیقا همینه (2 سال پیش)
0 0
الان 5 روزه معطل یک خط کد هستم که اصلا توی اینترنت پیدا نمیشه. خواهشا اگه بلدید بگید. خب uncox هم احتمالا با همین روش Routing شده. اگه میتونید راهنمایی کنید. ممنون (2 سال پیش)
 برای این سوال 1 پاسخ وجود دارد.

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .