آموزش های این وب سایت به صورت رایگان در دسترس است. اطلاعات بیشتر
بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

افزونه نویسی وردپرس

Hamedmtn  7 سال پیش  7 سال پیش
0 0

با توجه به جایگاه ویژه وردپرس در در میان CMS های دیگر نیاز به یادگیری قواعد و اصول پلاگین نویسی برای این سیستم به وفور حس می شود. از دوستان خواهش میکنم یک منبع مفید و سریع برای یادگیری قواعد پایه ای پلاگین نویسی وردپرس رو معرفی کنند.

سپاس

+1 0
سلام دوست عزیز،فکر می کنم خود Codex وردپرس خوب باشه .البته یه خورده شلوغه.شاید با یه سرچ تو گوگل چند تا آموزش زبان اصلی برای ساخت تم و پلاگین ببینی همزمان توابعی که درس میدن ،داخل Codex نگاه کنی سریعتر و بهتر به نتیچه میرسی.منبع فارسی متاسفانه سراغ ندارم. البته ویدیو های Udemy هم گزینه خوبیه برای شروع، کلا طراحی برای وردپرس خیلی سخت نیست اما زمان گیر بودنش آشنا شدن با توابع و .... هست (7 سال پیش)
+1 0
لینک (7 سال پیش)
0 0
سپاس از دوستان (7 سال پیش)
0 0
به سایت همیار وردپرس مراجعه کن ... اگر آموزش های استاد رو تا ته کامل یاد گرفته باشی دوره طراحی 0 تا 100 طراحی پلاگین میتونه مناسب باشه. البته اینو بگم من ویدئو آموزشی زیاد دیدم ولی هیچکس به شیوایی استاد آقاجانی درس نمیده. (7 سال پیش)
0 0
این سایت هم بد نیست دوره رایگان داره لینک (7 سال پیش)
 برای این سوال 1 پاسخ وجود دارد.
پاسخ به سوال 
امیر.م.م  7 سال پیش
0 0

مرجع پایه افزونه نویسی وردپرس ، قسمت codex وبسایت رسمی وردپرس هستش که میتونید مطالعه کنید ( این لینک ) .        یا در صورتی که تمایل دارید به صورت ویدئویی و به زبان پارسی شروع به یادگیری کنید ، میتونید از دو مرجع همیار وردپرس ( این لینک ) و سون لرن ( این لینک ) استفاده کنید .

البته پیشنهاد میکنم دوره های LAMP سایت رو به پایان برسونید تا به راحتی شروع به ساخت پلاگین برای وردپرس کنید .        موفق باشید

0 0
دوره سون لرن بهتره (7 سال پیش)

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .