بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

تفاوت نسخه ها

مجتبی  2 ماه پیش  2 ماه پیش
0 0

تفاوت android studio و android studio bundle چیست؟

0 0
سلام. در پکیجی که از سایت دانلود و اکسترکت می کنید، فایل اجرایی Android Studio به اسم و پسوند studio64.exe هست. بنده تا به حال فایلی به اسم android studio bundle رو ندیدم و نمیدونم. اما درمورد bundle، در برنامه نویسی bundle یک کلاس هست که معمولا برای ارسال اطلاعات بین اکتیویتی ها ازش استفاده میشه. (2 ماه پیش)
0 0
در قسمت ابزارهای سر فصل دوم آموزش اندروید با استودیو هست (2 ماه پیش)
+1 0
اگه منظورتون فایل «android-studio-bundle-162.4069837-windows.exe» هست، این فایل «فایل نصبی Original دریافت شده از سایت Android هست که در تاریخ 2017/10/05 آخرین نسخه بوده است.» (2 ماه پیش)
+1 0
پیشنهاد می‌کنم اگر درحال یادگیری مطابق آموزش های استاد آقاجانی هستید، همون نسخه‌ای از Andoid Studio رو استفاده کنید که استاد استفاده میکنند که در آموزش های اولیه از نسخه 2.1.2 استفاده میکنن و اسم فایلش هم «android-studio-ide-143.2915827-windows.zip» هست که میتونید دانلود کنید. (2 ماه پیش)
0 0
خیلی ممنونم (2 ماه پیش)
+1 0
خواهش‌میکنم. اما لطفاً در نظر داشته باشید که برای تشکر بهتر هست به کامنت امتیاز مثبت بدید. برای این کار، در قسمت سمت راست هر کامنت دو صفر وجود دارد که کافیه روی صفر بالایی که دارای پس‌زمینه سبز رنگ هست کلیک کنید تا یک امتیاز مثبت به کامنت داده باشید. موفق باشید. (2 ماه پیش)
+1 0
ببخشید برای امتیاز دادن، باید روی فلش مربوط به صفر بالایی کلیک کنید تا امتیاز داده بشه. نه روی خود صفر. (2 ماه پیش)
 برای این سوال پاسخی وجود ندارد.

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .