بروز خطا
   [message]
اشتراک در سوال
رای ها
[dataList]

اپ من , روشنا را رایگان در مارکت های ایرانی ببینید! (آپدیت)

sana ebadi  1 سال پیش  1 هفته پیش
+3 0

توی پست قبلی 

نسخه ی قبلی رو براتون اراعه دادم . با توجه ب مشغولیاتی که داشتم امروز بعد از یک هفته که ایرادهای کافه بازار رو رفع کردم 

روشنا با نسخه ی ۲ منتشر شد . 

توی ویرگول پستی زدم که مقایسه ی ۳ تا نسخه اخیرو داشتم میتونید ببیند.

روشنا در کافه بازار

روشنا در مایکت

چنتا از اسکرین شاتاش رو اینجا میفرستم :

در نسخه ی ۳ شما اپشن های بیشتر ی را خاهید دید . پس منو با فیدبک ها و انتقاداتون همراهی کنید . مرسی

+1 0
خوب بود، در مورد دسترسی های تلفن و فایل ها توضیح میدین ؟ تو چه بخش هایی لازمه من یکم با اپ کار کردم نیازی نداشت (البته از قبل دسترسی ها رو تایید نکردم) خوب میشد در مورد تایید این دو تا دسترسی در برنامه توضیح نوشته میشد و کاربر میدید برای چی باید به این اپ دسترسی های مهمی بده. و یا در بخش اول بدون اینکه ثبت نامی انجام بشه از کاربر اطلاعات ورود دریافت میکرد که گمراهی کاربر رو بهراه داره. توضیحات ابتدایی برنامه بنظرم خیلی کم بود (1 سال پیش)
+1 0
سلام تنها دسترسی لازم برای اپ اینترنت هست . اون دسترسی های اضافه برای sdk تبلیغاتی بود که استفاده کردم . و برای ثبت نام باید بگم که ترفند جدیدی زدم جوری ک اول ثبت نام در بک گراند صورت میگیره و بعد لاگین . در ریلیز بعدی یک پیغام ب کاربر میدم . مرسی :دی (1 سال پیش)
+2 0
خانم عبادی عزیز بسیار خوشحال هست که بعنوان عضوی از این سایت ، به جایی رسیدید و برنامه ی بسیار عالی ای تولید کرده اید. یک درخواستی ازتون دارم امیدوارم رد نشه ، در این شرایط دوست دارم برام توصیه کنید که : " چه منابعی رو مطالعه کنم" ؟ امیدوارم بقیه هم استفاده ببرند. چیزی که من مدنظرم هست ، مثلا اینطوره : اول سایت سکان آکادمی رو ببینید ، بعدش بیاد به این سایت اندروید رو یادبگیرید بعدش لمپ روببینید و ... ممنونتون میشم (1 سال پیش)
+1 0
سلام مرسی . خب بستگی به تایم / علاقه / استعداد شما داره. شما میتونید با دیدن چند قسمت از این مجموعه ی uncox کاملا راه و چاهو متوجه شید و بعدش یک پروژه تعریف کنید و با سرچ و دیدن اموزش های مربوطه هم پیشرفت کنید و هم نمونه کار تولید کنید . از یوتیوب غافل نشید . (1 سال پیش)
+1 0
سلام ، اپ خوب و باحالیه حقش بالاتر از 10 تا نصب تو بازار بود ... (1 هفته پیش)
 برای این سوال پاسخی وجود ندارد.

پاسخگویی و مشاهده پاسخ های این سوال تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیر است .
چنانچه تمایل دارید به همه بخش ها دسترسی داشته باشید میتوانید از این بخش لایسنس این آموزش را خریداری نمایید .